Nasza kancelaria

Własna firma to najlepsza gra strategiczna, jaką do tej pory wynaleziono. Warto grać w nią mądrze, z partnerem godnym zaufania...
AMP Consulting

Wyższy poziom księgowości.

Nowoczesne rozwiązania.

Dostęp do dokumentów 24/7.

Kontrola kosztów stałych.

Weryfikacja płatności.

Realne zmniejszenia obciążeń podatkowych.

Nasze biuro powstało w 2008 roku. Od początku naszą misją jest wsparcie klientów w rozwoju swoich firm poprzez dopasowanie oferty usług do indywidualnych potrzeb, zapewnienie maksymalnego usprawnienia obiegu dokumentów i procesów księgowych. Naszym celem jest wypracowanie warunków współpracy umożliwiających klientowi całkowite zaangażowanie w proces zarządzania firmą, bez obawy o sferę księgowo-finansową.

Uprawnienia

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 21025/2008 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Obecnie, gdy dostęp do zawodu księgowego może mieć każdy, warto wybrać partnera biznesowego posiadającego odpowiednie kwalifikacje.

Ubezpieczenie OC

Suma gwarancyjna obowiązkowego ubezpieczenia to około 50.000 złotych. My zdecydowaliśmy się rozszerzyć zakres ochrony o ubezpieczenie dodatkowe i rozszerzone na łączną kwotę ponad 1.000.000 złotych.

Doświadczenie

Warto zaufać doświadczeniu. Nasze biuro powstało w 2008 roku. Od tego czasu działamy nieprzerwanie na rynku usług księgowych. Zmiany proponowane przez nas są chętnie przyjmowane przez naszych klientów, przyczyniając się do usprawnienia procesów w ich firmach.

Nowoczesne rozwiązania

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom usprawniamy proces księgowy. Nasi klienci oszczędzają czas i mają większą kontrolę nad dokumentacją. Mogą też prowadzić biznes z każdego miejsca na świecie lub z domowego zacisza.

Kompleksowość

Zajmiemy się nie tylko księgowością Twojej firmy, zadbamy o płace, kadry, wsparcie prawnika, doradcy podatkowego, notariusza i biegłego rewidenta. Wszystko po to, aby Państwo mogli skupić się na rozwoju swojej firmy.

Zrozumienie biznesu

Doradzamy przedsiębiorcom nie tylko w sprawach księgowych. Staramy się zawsze pokazać inne możliwości niosące korzyści finansowe i zarządcze. Sami prowadzimy firmę i rozumiemy przedsiębiorców.