Nasze Atuty

Podejmując współpracę z biurem rachunkowym warto wybrać sprawdzonego partnera. Dobra współpraca opiera się na 3 filarach: Kwalifikacje - Ubezpieczenie - Doświadczenie
biuro rachunkowe kraków

Certyfikat Ministerstwa Finansów

Wiedza i kompetencje

Deregulacja zawodu księgowego wprowadzona w 2014 roku spowodowała, że biuro rachunkowe może otworzyć każdy, bez względu na doświadczenie i wykształcenie. Przed 2014 rokiem Ministerstwo Finansów przyznawało Certyfikat tylko osobom posiadającym co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości oraz wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku rachunkowość. Warto więc, szukając partnera do współpracy, wybrać biuro, którego doświadczenie zostało zweryfikowane przez Ministerstwo Finansów i potwierdzone poprzez nadanie Certyfikatu. Posiadamy Certyfikat o numerze 21025/2008.

Rozszerzone i dodatkowe OC

Bezpieczeństwo i komfort współpracy

Ustawa nakłada na osoby zajmujące się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych obowiązek posiadania polisy OC. Minimalna wymagana kwota ubezpieczenia biura rachunkowego to jedynie 10.000 EUR. Ubezpieczenie to nie obejmuje też szeregu czynności jak np. prowadzenia KPIR, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Aby w pełni zabezpieczyć się przed przykrymi konsekwencjami błędów lub efektów sprzecznych interpretacji warto sprawdzić rodzaj polisy biura. Nasze biuro rachunkowe posiada polisę obowiązkową, ubezpieczenie nadwyżkowe oraz dobrowolne na kwotę ponad 1.300.000 złotych. Posiadamy również ubezpieczenie na wypadek zniszczenia i uszkodzenia dokumentów.

biuro rachunkowe kraków
biuro rachunkowe kraków

Wieloletnie doświadczenie

Zrozumienie biznesu i wsparcie w rozwoju

Warto zaufać doświadczeniu. Nasze biuro rachunkowe powstało w 2008 roku, po latach pracy w biurach rachunkowych i działach księgowych spółek polskich i zagranicznych. Od tego czasu działamy nieprzerwanie na rynku usług księgowych. Nie zawsze było łatwo, wiele czasu poświęciliśmy na budowanie swojej marki. Teraz, po ponad 10 latach możemy stwierdzić z satysfakcją, że to się udało. Nie jesteśmy biurem rachunkowym, którego zadaniem jest podanie kwoty podatku. Jesteśmy partnerem w biznesie. Zmiany proponowane przez nas są chętnie przyjmowane przez naszych klientów, przyczyniając się do usprawnienia procesów w ich firmach.

Nowoczesne podejście do księgowości

Efektywna współpraca i ułatwienia w prowadzeniu firmy

Wiemy, że dla naszych klientów czas to pieniądz. Zdajemy sobie także sprawę, że nowoczesny biznes wymaga szybkich, sprawdzonych i mądrych rozwiązań. Te same założenia dotyczą sfery księgowej. Dzięki nowoczesnym narzędziom do komunikacji online, nasi klienci sprawnie przekazują nam dokumenty, dokonują szybkich płatności za faktury i mają wgląd w finanse firmy 24/7. Takie podejście zdecydowanie usprawnia współpracę i ułatwia klientowi podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych.

amp consulting