Nasze Atuty

Podejmując współpracę z biurem rachunkowym warto wybrać sprawdzonego partnera. Dobra współpraca opiera się na 3 filarach: Kwalifikacje - Ubezpieczenie - Doświadczenie

Czym jest Certyfikat Księgowy?

Deregulacja zawodu księgowego wprowadzona w 2014 roku spowodowała, że biuro rachunkowe może otworzyć każdy, bez względu na doświadczenie i wykształcenie. Przed 2014 rokiem Ministerstwo Finansów przyznawało Certyfikat tylko osobom posiadającym co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości oraz wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku rachunkowość. Warto więc, szukając partnera do współpracy, wybrać biuro, którego doświadczenie zostało zweryfikowane przez Ministerstwo Finansów i potwierdzone poprzez nadanie Certyfikatu. Posiadamy Certyfikat o numerze 21025/2008.

Jak Cię chroni nasze ubezpieczenie OC?

Ustawa nakłada na osoby zajmujące się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych obowiązek posiadania polisy OC. Minimalna wymagana kwota ubezpieczenia biura rachunkowego to jedynie 10.000 EUR. Ubezpieczenie to nie obejmuje też szeregu czynności jak np. prowadzenia KPIR, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Aby w pełni zabezpieczyć się przed przykrymi konsekwencjami błędów lub efektów sprzecznych interpretacji warto sprawdzić rodzaj polisy biura. Nasze biuro rachunkowe posiada polisę obowiązkową, ubezpieczenie nadwyżkowe oraz dobrowolne na kwotę 1 miliona złotych. Posiadamy również ubezpieczenie na wypadek zniszczenia i uszkodzenia dokumentów.

Warto zaufać doświadczeniu

Warto zaufać doświadczeniu. Nasze biuro rachunkowe powstało w 2008 roku. Od tego czasu działamy nieprzerwanie na rynku usług księgowych. Nie zawsze było łatwo, wiele czasu poświęciliśmy na budowanie swojej marki. Teraz, po ponad 10 latach możemy stwierdzić z satysfakcją, że to się udało. Nie jesteśmy biurem rachunkowym, którego zadaniem jest podanie kwoty podatku. Jesteśmy partnerem w biznesie. Zmiany proponowane przez nas są chętnie przyjmowane przez naszych klientów, przyczyniając się do usprawnienia procesów w ich firmach.